ru
+38 098 675-47-11

Стандарти сервіса

Під час збирання врожаю кожна година на вагу золота, і тому VERSATILE піклується про те, щоб не зважаючи ні на які проблеми наші клієнти отримували оперативну допомогу.  Мережа надійних партнерів по сервісу має висококваліфікований персонал і відмінне обладнання.

Придбавши техніку VERSATILE Ви отримуєте довгострокові зобов'язання з якісного гарантійного та післягарантійного ремонту в найкоротший термін.

Сертифіковані сервісні центри оснащені всім необхідним обладнанням, яке дозволяє у найкоротший термін швидко та якісно провести ремонт і сервісне обслуговування комбайнів та іншої техніки:

  • Універсальне та контрольно-вимірювальне обладнання для проведення ремонту і обслуговування.
  • Спеціальний автомобіль діагностики, оснащений усім необхідним устаткуванням для ремонту та обслуговування у польових умовах.

В період збирання врожаю всі сервісні центри працюють у цілодобовому режимі, гарантуючи мінімальні строки ремонту техніки:

  • До 48 годин, якщо необхідий ремонт основних вузлів;
  • Протягом 5 діб, якщо необхідне розбирання з заміною базисних деталей (рам, напіврам, блоків двигунів, корпусів задніх мостів, корпусів коробок зчеплення, тощо).

З питань придбання запчастин звертайтесь за телефоном: (067) 240 34 67

З питань сервісу: (067) 236 23 73