ru
+38 098 675-47-11

Правова інформація

УГОДА КОРИСТУВАЧА 

Ця Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів і сервісів сайту http://versatile.ua (далі - «Сайт»).

Користувачі - фізичні особи (в тому числі представники юридичних осіб), що володіють можливістю візуального ознайомлення з розміщеною на сайті http://versatile.ua інформацією.

1. Цей Сайт був створений, в першу чергу, на благо і використання постійними і потенційними клієнтами, дилерами ТОВ «Версатайл Україна».

2. Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

3. Всі права на матеріали, що використовуються: тексти, фотографії, логотипи, анімацію, відео- і аудіоматеріали, зображення, а також право на їх розміщення на інтернет-сайтах зберігає за собою ТОВ «Версатайл Україна». Зазначені матеріали не можуть використовуватися, копіюватися, поширюватися або змінюватися третіми особами без згоди ТОВ «Версатайл Україна». Використовувані логотипи, фірмові таблички, товарні знаки, а також емблеми, комерційні позначення захищені нормами законодавства про інтелектуальну власність.

4. Електронне копіювання матеріалів, опублікованих на Сайті, і їх друк дозволені дилерам ТОВ «Версатайл Україна» для цілей просування на ринку та реалізації продукції, зазначеної на даному сайті, а також приватним особам виключно для їх особистих цілей, за умови розміщення обов'язкового посилання на даний Сайт і за умови, що матеріали не піддавалися зміни.

5. Адміністрація Сайту залишає за собою право в будь-який час вносити зміни в вміст або формат Сайту, а також припиняти його роботу. Оскільки інформація на даному Сайті може періодично змінюватися в будь-який час без повідомлення, Адміністрація Сайту рекомендує звертатися до місцевого представника ТОВ «Версатайл Україна» для отримання більш точної інформації про продукцію, акції, що проводяться або іншої інформації, розміщеної на Сайті.

6. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушення українського законодавства або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту.

7. Користувач не має права створювати ідентичну версію цього Сайту.

8. Адміністрацією Сайту вітається відправлення Користувачем коментарів, питань, пропозицій чи ідей, пов'язаних з даним сайтом, при цьому Користувач погоджується, що спрямована інформація не є конфіденційною. Адміністрація Сайту залишає за собою право використовувати отриману від Користувача інформацію будь-яким способом, в тому числі, але не обмежуючись, здійснювати розробку, виробництво та маркетинг продуктів на основі такої інформації, відтворювати, розголошувати і посилати отриману інформацію іншим особам без обмежень. Адміністрація Сайту залишає за собою право залишати без відповіді отриману від Користувача інформацію.

9. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України і загальноприйнятих норм моралі та моральності.

10. Адміністрація Сайту на свій розсуд може обмежити для обраних користувачів доступ на Сайт.

11. Даний Сайт може містити посилання на сайти, які не належать і не перебувають під контролем Адміністрації Сайту. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на сайті.

12. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

13. Адміністрація Сайту не гарантує, що функції, що містяться на даному сайті, будуть працювати безперебійно або безпомилково, що дефекти будуть виправлені або що даний сайт або сервер вільні від вірусів або інших шкідливих компонентів.

14. Будь-який матеріал, завантажений, або іншим чином отриманий за допомогою Сайту або програмне забезпечення, може бути завантажений під відповідальність Користувача і лише Користувач буде нести повну відповідальність за будь-які пошкодження його комп'ютерної системи або бізнесу або втрати даних в результаті завантаження або розвантаження будь-яких таких матеріалів або використання Сайту або програмного забезпечення Сайту.

15. Усі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

16. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрації Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

17. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.

18. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав на які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту. Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.

19. Інформація опублікована на Сайті носить виключно інформаційний характер, не є публічною офертою.

 

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ЦЕ ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЯК ДОДАТОК ДО ОФІЦІЙНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ І ЗАЯВ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ІНТЕРНЕТ-САЙТІ ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА НА ЦЬОМУ САЙТІ ДОКУМЕНТІВ. ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО НА ЗМІНИ В ДАНИЙ ТЕКСТ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО СПОВІЩЕННЯ КОРИСТУВАЧІВ САЙТУ.

Авторські права

Інформація, зазначена на сайті захищена авторським правом. ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА надає право відвідувачам сайту використовувати опубліковані матеріали в будь-яких особистих і некомерційних цілях. За винятком обумовлених ситуацій, відтворення (копіювання) будь-яких матеріалів сайту неможливе без прямого письмового дозволу з боку ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА.

ЗМІСТ

ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА вживає всіх заходів для того, щоб забезпечити точність і актуальність розміщеної на цьому сайті інформації, однак її точність і повнота не можуть бути гарантовані. ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА залишає за собою право вносити зміни в зміст матеріалів цього сайту в будь-який час на власний розсуд. Продукти або послуги, що не відносяться безпосередньо до ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА, згадані виключно в інформаційних цілях. Вся інформація про ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА і треті сторони на цьому сайті представлена ​​в тому вигляді, в якому вона існує в розпорядженні ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА.

ВСЕ МАТЕРІАЛИ ЦЬОГО САЙТУ РОЗМІЩЕНІ ВИКЛЮЧНО В ІНФОРМАЦІЙНИХ ЦІЛЯХ ТА НЕ МОЖУТЬ СЛУЖИТИ ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ БУДЬ-ЯКИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РІШЕНЬ. ІНФОРМАЦІЯ РОЗМІЩЕНА НА САЙТІ, ВКЛЮЧАЮЧИ ПРОГНОЗИ, ОЧІКУВАННЯ І ОЦІНКУ ФІНАНСОВИХ ПОКАЗНИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА, Є "ІНДИКАТИВНИМИ" І В ТАКОМУ ВИГЛЯДІ НЕ МОЖУТЬ СЛУЖИТИ БУДЬ-ЯКИМ ІНШИМ ЦІЛЯМ. БУДЬ ЯКИЙ КОРИСТУВАЧ ІНФОРМАЦІЇ ОПУБЛІКОВАНОЇ НА ЦЬОМУ САЙТІ ПОГОДЖУЄТЬСЯ З ТИМ, ЩО ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ТОЧНІСТЬ І ПОВНОТУ ПРЕДСТАВЛЕНИХ ДАНИХ.

Деякі матеріали даного сайту є прогнозними за своїм характером і змістом і, таким чином, несуть в собі значні ризики і невизначеності. Відвідувачу сайту слід мати на увазі, що такі прогнози носять попередній характер і дійсні події і обставини можуть від них істотно відрізнятися в результаті впливу різних чинників, включаючи, в тому числі: залежність від постачальників у впровадженні та просуванні нових продуктів; цінову конкуренцію, конкуренцію з боку діючих і нових операторів ринку сільгосптехніки або спеціалізованих продавців; зміни в економічній політиці, законодавстві та нормативно-правовій базі; зміни курсів валют або ринкової ситуації; неможливість залучити інвестиції або кредитні ресурси на прийнятних умовах.

При будь-якому розвитку подій, в зв'язку з можливістю / неможливістю використання ресурсів даного сайту, а також в зв'язку з використанням третіми сторонами розміщених на сайті матеріалів і документів (включаючи інформацію, поява якої на сайті відбулась не з ініціативи компанії), ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА не несе відповідальність за будь-який прямий, непрямий, випадковий або супутній збиток, особливо, збиток від упущеної вигоди, втрати прибутковості, зростання витрат, втрати інформації і т.п.

Торгові марки

Торгові марки, знаки, логотипи і т.п. (Далі - "Торгові марки"), поміщені на даному сайті, є власністю VERSATILE і третіх сторін. Інформація, опублікована на сайті, не надає жодних ліцензійних прав на використання будь-яких торгових марок без отримання попередньої письмової згоди власника.

 

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Яку інформацію ми збираємо?

Ми зберігаємо ідентифіковану інформацію, що надходить від вас, різними способами, включаючи дані, що надаються при реєстрації на сайті, за участю в конкурсах та інших взаємодіях з сайтом. Такі дані можуть включати: адреса електронної пошти, інші відомості. У момент збору інформації ми повідомляємо вас, за яких обставин ваші дані можуть бути збережені нами до моменту їх видалення з наших баз. На вашу вимогу інформація в будь-який момент може бути видалена. Інформація про відвідувачів сайту (IP-адреса, ім'я домену, тип браузера і операційна система, дата і час відвідування і т. П.) збирається і зберігається в цілях ведення статистики відвідувань. Ця інформація є загальнодоступною, таким чином, ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА не несе відповідальності за її розголошення.

 Що ми робимо з отриманою інформацією?

Ці дані можуть бути використані в маркетингових цілях; для розсилки вам новин і інформації про акції, новинки та послуги ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА; для персоналізації сайту на основі вашої історії пошуку і переглядів.

Під час реєстрації вам буде запропоновано вибрати, чи хочете ви отримувати таку інформацію.

Отримані дані в знеособленому вигляді можуть бути використані для кращого розуміння потреб покупців компанії ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА і поліпшення якості обслуговування.

Вашу згоду на отримання розсилок від компанії ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА є добровільною, і ви можете в будь-який час змінити свій вибір або відмовитися від подальшого отримання вищевказаної інформації.

Посилання

Посилання на інші (зовнішні) сайти розміщені на цьому сайті безкоштовно. Інформація з цих сайтів не є продовженням або доповненням матеріалів ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА.

Дія законодавства

Підтримка даного сайту здійснюється з офісу ВЕРСАТАЙЛ УКРАЇНА, розташованого в м Київ, Україна. Всі питання, що стосуються доступу користувачів до сайту і використання розміщеної на ньому інформації, регулюються чинним законодавством України. Будь-які спірні питання, що стосуються використання сайту, повинні розглядатися в судовій інстанції відповідної юрисдикції.