ru
+38 098 675-47-11

VERSATILE TORUM 785: комбайн, який дивує

23 Квітня 2021

Цей зернозбиральний комбайн — один із найпродуктивніших у світі. Потужний та універсальний, він збирає понад 40 т/год, більше як 2000 га за сезон, розкриває свій потенціал на полях із дуже великою врожайністю та вміє швидко працювати на засмічених і вологих фонах. Це TORUM 785, машина, що дивує не лише продуктивністю, а й унікальними інженерними рішеннями, а також автоматизацією багатьох процесів, простотою налаштувань і комфортом роботи.

Серце VERSATILE TORUM 785 — ротор. Унікальна система обмолоту Advanced Rotor System, або ARS, складається з трьох компонентів — похилої камери з високою пропускною здатністю, обертової деки та безступеневого приводу ротора. Обертання деки — фірмова риса комбайнів TORUM. Саме обертання забезпечує підвищення продуктивності, порівнюючи зі стаціонарними деками інших роторників — завдяки обертанню молотилка не боїться заторів мас: на деці не виникають мертві зони, і вона самоочищується. Додаткова перевага — енергоефективність: на обмолот витрачається до 10% менше енергії. Безступеневий привід ротора дозволяє швидко і точно задати потрібні параметри обмолоту й домогтися оптимальної роботи залежно від конкретних умов збирання.

Щодо умов, то тут TORUM 785 найкраще у своєму класі працює на важких агрофонах. Це важливо в роботі на високих швидкостях: ні засмічені та вологі поля, ні складний рельєф не є серйозною проблемою для машини. Виходить, що TORUM 785 зберігає всі переваги роторних комбайнів і значно коригує їх характерні недоліки.

Ще одна важлива перевага машини — похила камера нового покоління, вона значно збільшує функціональність комбайна і надає можливість регулювання кута жатки. Передана потужність на привід жатки збільшена більш ніж в 1,5 раза — до 120 кВт, для ефективної роботи з 12-рядними кукурудзяними жатками. Шарнірна підвіска транспортера забезпечує більшу продуктивність подачі на збиранні високоврожайних культур, а також знижує ймовірність ремонту в роботі на кам’янистому ґрунті.

На TORUM 785 установлюється рядний 6-целіндровий двигун Сummins X12 потужністю 520 к. с. Потужний і компактний, цей двигун має хороші показники по питомій витраті пального й здатний видавати під навантаженням весь запас крутного моменту (до 20%). Більш з тим, завдяки новій гідростатичній трансмісії, машина здатна рухатися на підйом на другій передачі з повним бункером. За відгуками власників комбайна, ще не було випадку, коли потужності машини бракувало.

Якість зерна, що надходить у місткий (12 000 л) бункер, відмінна. Роторна схема обмолоту і можливості детального налаштування забезпечують дбайливий обмолот. Крім того, в конструкції комбайна застосована двокаскадна система очищення. Додатковий каскад, що продувається, створюється ще одним решетом. У результаті підсумкова площа очищення становить значні 5,2 кв. метра.

Продуктивності комбайна відповідає і низка сучасних адаптерів, які забезпечать йому необхідне рівномірне завантаження — покупець може вибрати універсальну жатку Power Stream, а також жатку для кукурудзи, соняшнику, сої, приставку для ріпаку.

Опційно для машини доступні системи картування врожайності й вимірювання вологості зерна, відеоконтроль зони вивантаження й заднього виду, автоматичне водіння й автоматична система централізованого змащування. TORUM 785 можна поставити на гусеничний хід, а для збільшення прохідності можна вибрати повний привід. Система контролю витрат пального та повітряний компресор уже є в базовій версії, як і електронні помічники — інформаційно-голосова система Adviser III і система дистанційного моніторингу AGROTRONIC.

До всього переліченого додається доступність технічного обслуговування, а також одна з найширших в Україні дилерських мереж, що робить VERSATILE TORUM 785 оптимальним рішенням для господарства, націленого на ефективну безперебійну роботу.

Відгуки аграріїв

Віктор Чорний, головний інженер ТОВ «СП Ягідне» (Харківська обл.) 

— Комбайни TORUM, а у нас їх чотири, зазвичай збирають у нашому господарстві озимий ячмінь. На сьогодні комбайни відпрацювали вже п’ять сезонів. За цей час проводився тільки плановий ремонт, замінили витратні матеріали, але, хочу зазначити, обслуговування недороге. По очищенню зерна комбайни нас повністю влаштовують, якість обмолоту відмінна. Одним словом — ідеальне співвідношення «ціна — якість». Відеовідгук: https://youtu.be/3tlTl040xzo

Олександр Дорошенко, голова ФГ «Алігатор» (Дніпропетровська обл.) 

— Ми вибрали TORUM для збирання кукурудзи й не пошкодували. За правильних налаштувань комбайна зерно можна відразу відправляти на зберігання без доочищення. І найголовніше — він дуже продуктивний: TORUM здатний самостійно зібрати всю кукурудзу, що ми вирощуємо, це близько 600–700 га. В окремі дні за 14 год роботи ми намолочували 400 т кукурудзи одним комбайном. Відеовідгук: https://youtu.be/X3fIZPiDL_M

_________________________

Для вигідного придбання техніки компанія «Версатайл Україна» в рамках партнерської програми з Credit Agricole Bank пропонує придбати комбайн VERSATILE в кредит під 0%! Також працюють постійно діючі фінансові програми: кредити та лізинг із пільговими відсотковими ставками, оренда з правом викупу, трейд-ін.

З усіх питань придбання техніки VERSATILE звертайтеся за телефонами +38 044 596 55 28, +38 098 675 47 11 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті www.versatile.ua/purchase/dealers