ru
+38 098 675-47-11

Трактори VERSATILE з класичною рамою — ширше лінійка, більше можливостей

16 Жовтня 2019

Оновлена лінійка тракторів VERSATILE з класичною рамою включає чотири машини з переднім приводом в самому затребуваному у аграріїв діапазоні потужності - від 322 до 405 к.с.

VERSATILE

320

340

370

400

Потужність nom/max, л. с.

305/322

340/370

345/370

370/405

Крутний момент max при 1500 об/хв, Н·м

1383

1627

1519

1568

Паливний бак, л

644

Продуктивність гідросистеми

  • стандарт: 208 л/хв; 4 пари гідророзподільників
  • опція: 284 л/хв; 6 пар  гідророзподільників

Навісний триточковий пристрій

Cat III/IIIN

6 804 кг

Cat IVN/III

7 829 кг

 

Двигун та ходова частина

На трактори встановлюють двигуни Cummins серії QSC і QSL із системою Common Rail і ЕБК. Ці мотори призначені для роботи з високим навантаженням, що часто змінюється, чуйні до холодного запуску, стабільні при тривалій роботі.

Всі машини комплектуються програмованою АКПП Full PowerShift (16 передач вперед, 9 назад), яка дозволяє вибирати алгоритми перемикання швидкостей. Вона забезпечує не тільки комфорт і меншу стомлюваність оператора, але й дає можливість оптимізувати завантаження двигуна відповідно до тієї чи іншої операції, вибрати найбільш продуктивний та економічний режим роботи.

VERSATILE пропонується в двох комплектаціях мостів: обидва «жорсткі» або задній «жорсткий», передній з підвіскою. В обох варіантах передбачено блокування диференціалів. Мости розроблені з урахуванням можливості експлуатації машин зі спареними колесами. У базовій комплектації трактори постачають зі спаркою на задньому мосту, передбачена можливість встановлення вузьких спарених шин на обидва мости.

Робоче обладнання

Вузол агрегатування включає тяговий брус поворотного типу з автоматичною засувкою, ВВП і триточкове навішення з функцією контролю рівня заглиблення робочих органів агрегатів. Керування навішуванням (підйом, опускання, плаваюче положення) здійснюється з кабіни, але для зручності роботи продубльовано кнопками, змонтованими на крилі трактора.

Гідравлічна система HidraFlow із закритим центром, керована реакцією навантаження, добре узгоджується з можливістю тракторів працювати з широкозахватними знаряддями, а конфігурація дозволяє гнучко перенаправляти гідравлічний потік із незадіяних в конкретний момент контурів в діючі.

Кабіна, керування

Двомісні кабіни тракторів VERSATILE - найбільш просторі в галузі (для свого класу). Панорамне скління, шумо- пилоізоляція, система клімат-контролю з продуманою конфігурацією повітропроводів, ефективним фільтром, підпором повітря. Ергономічне крісло оператора на напівавтоматичній пневмопідвісці і регульоване по вильоту і куту нахилу кермо дозволяють легко знайти зручне положення.

Сучасна панель управління інтегрована в підлокітник крісла оператора і має кольоровий сенсорний дисплей діагоналлю 7 або 12 дюймів. Панель приладів розміщена безпосередньо на рульовій колонці. Трактори укомплектовані системою Auto Steer Ready, що дає можливість «моментально», без будь-якої додаткової підготовки встановити автопілот будь-якого популярного виробника.

_____________________________________________

В підприємстві «Сонячний обрій» трактор VERSATILE 370 працює вже півтори року, власники задоволені і потужністю трактора і економічною витратою палива. 

«Трактор 370 надійний і комфортний – чистий канадець. В нашому господарстві він вже встиг напрацювати більше 1000 мотогодин. Працює і з культиватором 10 м, і з 8-корпусним плугом, і з дисковою бороною 8 м. Витрати палива: при культивації приблизно 6 л на гектар, при роботі з плугом – 26-28 л/га (при заглибленні до 35 см), а при роботі з дисковою бороною – 8 л/ га (заглиблення до 15 см). Я і сам часто працюю в полі, тому можу точно сказати, що на тракторі VERSATILE можна спокійно відпрацювати до 100 гектар за робочий день.» – ділиться своїми враження власник господарства Крутін В.А. і продовжує: «Трактор дуже хороший, у нас з ним жодного разу не виникало проблем, головне дотримуватися та контролювати всі замінні операції – ТО та заміну мастила в двигуні (на кожні 250 мотогодин). Що дуже важливо, трактор простий як велосипед, керувати ним одне задоволення, особливо враховуючі те, що кабіна має всі «плюшки» без яких вже важко уявити комфортну роботу – зручне переключення КПП, шумоізоляція, панорамне засклення, кондиціонер, крісло на повітряній подушці. Також дуже зручно, що вся інформація виводиться на великий екран. Всі процеси контролюються, а у випадку виникнення відмови, це одразу виводиться на монітор, тобто пропустити помилку просто неможливо – система одразу подає сигнал. Освітлення правильно зорієнтоване, і по темному можна працювати без проблем. Зручно, що на крилах встановлені дублюючі кнопки регулювання триточкового навішування, і коли від’єднуєш машину, навіть якщо трохи не попав, можеш навіскою, не піднімаючись в кабіну прямо з місця поправити все, що треба підняти чи опустити. Також в тракторі є програмування по розворотній полосі, особливо це зручно з такими енергонасиченими агрегатами як посівний комплекс, культиватори, оборотні плуги і т.д. Буквально натисканням однієї кнопки трактор виконує всі операції по переналаштуванню – з виходу чи входу в борозну, самостійно зі збереженням налаштувань. Це істотно скорочує час на розвороти, що економить час для насправді корисної роботи.»

_____________________________________________

В даний час можна придбати класичні трактори VERSATILE на дійсно вигідних умовах — поставка в господарство відбувається після авансу всього лише 20%. Також працюють постійно діючі пропозиції фінансування на всю техніку VERSATILE: кредитні та лізингові програми, оренда з подальшим викупом, програма трейд-ін.

З усіх питань придбання техніки VERSATILE звертайтесь за телефоном +38 044 596-55-29 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті www.versatile.ua/purchase/dealers