ru
+38 098 675-47-11

VERSATILE – техніка, яка працює на прибуток

29 Серпня 2019

Влітку 2019 року компанія VERSATILE провела серію демонстрацій техніки в різних регіонах України. Найбільшу зацікавленість у аграріїв викликав класичний трактор VERSATILE 370 потужністю 340 к.с. Універсальний в повному розумінні цього слова, трактор VERSATILE 370 ідеально вписується в потреби поточного часу і враховує перспективи збільшення енергоємності сільськогосподарських знарядь «на майбутнє». 

VERSATILE 320|370 – трактори з переднім мостом й електрогідравлічним блокуванням диференціала. На трактори встановлюють мотори Cummins серії QSC (VERSATILE 320) і QSL (VERSATILE 370) із номінальною потужністю 305 і 340 к. с. відповідно. Двигуни з електронним управлінням створені спеціально для техніки, яка експлуатується в умовах навантаження, що часто змінюється, за високої запиленості тощо. Вони здатні без відпочинку працювати фактично цілодобово, що необхідно за дефіциту часу на обробку ґрунту. Програмована трансмісія дає можливість вибору алгоритму роботи натисканням однієї кнопки. Це не тільки знижує стомлюваність оператора, а й допомагає уникнути помилок за нестачі досвіду. 

Гідравлічна система «на вимогу» видає потік із можливістю регулювання по кожному контуру, а за відсутності навантаження переходить у «сплячий» економний режим. Завдяки цій схемі зберігається потрібна потужність для енергоємних знарядь. 

Трактори VERSATILE 320|370 підготовлені до роботи з будь-якими типами знарядь: у базовій комплектації є поворотний тяговий брус із автозчіпним штифтом, ВВП і триточкове навішування з функцією контролю заглиблення робочих органів агрегатів.

Управління гідросистемою реалізовано через сенсорний монітор 7 або 10 дюймів. Буквально в один-два дотики оператор може підняти, опустити, перевести в плаваючий або нейтральний режим знаряддя, збільшити або зменшити потужність потоку. У стандартну комплектацію включена Autosteer Ready – підготовка під установку системи автоводіння, що містить зокрема гідравлічний клапан «рулювання». Це спрощує та здешевлює інтеграцію «автопілота».

Потужні мости розроблені з урахуванням застосування спарених або одинарних коліс. У базовій комплектації трактори постачають зі спареною задньою гумою. Спарку можна поставити і на передній міст. Практично ідеальний баланс маси по осях, витривалий двигун із хорошим запасом потужності/крутного моменту та розумна електроніка дають змогу тракторам VERSATILE 320|370 «правильно розраховувати свої сили». Це виражається в дещо вищій тяговитості та продуктивності, ніж у інших машин такого класу.

_____________________________________________

В Одеській області трактор був продемонстрований в Балтському районі на полі підприємства «Прайд-Агро», яке має 1 300 га землі та спеціалізується на вирощенні зернових культур. Директор господарства Покотило Артем Сергійович поділився своїми враженнями після демонстрації: «В даний час вибір техніки дуже великий, ціновий діапазон також вельми широкий – різниця в ціні на техніку одного і того самого класу може досягати до 100 000 доларів. Саме тому ми запросили наших друзів компанію «ТРІА» провести демонстрацію VERSATILE в нашому господарстві, щоб подивитися як трактор буде працювати саме в наших умовах, на нашому ґрунті. Впевнено можу сказати – трактор повністю виправдав наші очікування. Машина проста в керування та обслуговуванні, ну і, звісно, потужна. Для нас основним критерієм при виборі трактора є надійність, а техніка VERSATILE має відповідну репутацію. Крім того, мені, як керівнику господарства, важливо розуміти, що завтра на цьому тракторі зможе працювати будь-який спеціаліст, і для цього не треба проводити довге навчання. Трактор VERSATILE саме такий – дуже простий в керуванні, при чому всі процесі виводяться на контролюючий монітор.»

_____________________________________________

Представник підприємства «Аякс» Валерій Кожокарь спеціально приїхав на День поля в селі Петропіль Запорізької області, щоб побачити трактор VERSATILE 370 в роботі: «Наше підприємство розташоване в Дніпропетровській області і спеціалізується на вирощуванні соняшника, кукурудзи та пшениці. Основне, що сподобалося нам в тракторі VERSATILE 370 – це легкість керування та хороша комплектація. Трактор VERSATILE має всі необхідні опції і навіть більше. Наприклад, кабіна обладнана великим екраном для контролю всіх операцій, на крилах встановлені дублюючі кнопки регулювання триточкового навішування, наявне програмування по розворотній полосі, тощо. При цьому ціна на трактор доволі приємна у порівнянні з аналогічними тракторами інших брендів».

 _____________________________________________

На придбання тракторів VERSATILE 320|370 нині діє нова фінансова програма – техніка в господарство поставляється після внесення авансу лише у 20%. Також працюють постійні пропозиції:

    • •Кредитні та лізингові програми  –від 0% річних у гривні, з початковим внеском від 10% і можливістю сезонного графіка погашення тіла кредиту;
    • •Оренда з подальшим викупом;
    • •Трейд-ін – обмін старої техніки на нову з доплатою.

 

З усіх питань придбання техніки VERSATILE звертайтесь за телефоном +38 044 596-55-29 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті www.versatile.ua/purchase/dealers