ru
+38 098 675-47-11

Показ техніки VERSATILE пройшов успішно

2 Мая 2018

     В кінці квітня в Миколаївській області відбувся демо показ техніки VERSATILE. Захід пройшов в підприємстві ДП ДГ «Зелені кошари» Первомайського району. Трактор VERSATILE 340 було презентовано з широкозахватною дисковою бороною 8м. на оранці і техніка виправдала очікування присутніх.

     На заході фермери встигли познайомитися з трактором ближче, спробувати себе в ролі оператора, переконатися у зручності, простоті обслуговування і роботи на машині, отримати консультації щодо умов придбання техніки на максимально вигідних умовах.

     VERSATILE 340 повнопривідний, потужністю 340 л. с. класичної компоновки, в базовій комплектації спарені задні колеса 710/70 R42, автоматична КПП Full Powershift 16x9, комфортабельна кабіна і багато іншого.

«Захід відвідували з метою побачити ближче Канадський трактор VERSATILE 340 побаченим задоволені. Хочеться похвалити кабіну оператора! Дуже зручна, панорамне засклення дозволяє бачити все з місця як на долоні, сидіння оператора так це взагалі окрема тема ... одне крісло регулюється в 18 положеннях, є додаткове крісло для помічника. Даний трактор просто не може не подобатися. »- поділився з нами Володимир Анатолійович, керівник ФГ Берліан.

«У нашому господарстві вже п'ять років відпрацював трактор VERSATILE 2375, і після отримання запрошення відвідати демо показ, з радістю приїхали. У нас в обробці підприємства 4 т. га і нам потрібні універсальні машини, що володіють хорошою тяговою силою і трактори VERSATILE саме такі. Технології не стоять на місці і в порівнянні з 2375 це істотно новий рівень з незмінною високою якістю комплектуючих. »- розповів головний інженер Михайло Федорович СТОВ «Агрофірма Нива».

     Трактори VERSATILE MFWD повністю виправдовують своє ім'я («універсальний»). Вони здатні виконувати всі необхідні операції на протязі всього сільгоспроку. Додатково інформацію по роботі техніки і умовам придбання можна дізнатися в представництві компанії по ном. тел .: +38 098 675 47 11, +38 044 596 55 29 або у офіційних дилерів зазначених на сайті www.versatile.ua