ru
+38 098 675-47-11

Кадрова підготовка VERSATILE

26 Января 2018

       Для компанії VERSATILE зимовий період, час для удосконалення та роботи над собою, визначення пріоритетів і період, коли, можна не поспішаючи поповнити свої запаси новими знаннями.

       У цьому році компанія планує провести якісне навчання своїх регіональних фахівців і партерів. Найближчим часом курс за новими стандартами пройде більше 40 чоловік. Перша група приступить до лекцій вже з лютого.

       Для того щоб освоїти весь матеріал в повному обсязі, всі наші тимчасові студенти повинні пройти попереднє навчання на закритому порталі сайту і скласти попередній іспит на знання техніки, принципів роботи, специфіки продажів і т.п.

       І тільки після успішного проходження, допускаються до основного курсу, спрямованого на удосконалення та поповнення базових знань.

       Крім того, в цьому році, компанія додала спеціальний курс, який допоможе в новому сезоні проводити більш насичені презентації та демо-покази техніки в роботі, системно планувати і організовувати свою роботу і пріоритетно виставляти нові цілі. По завершенню навчання всі, хто в результаті атестації отримає позначку не нижче 85% з кожного напряму, отримає сертифікат і буде допущений до роботи.

       Першочергова мета VERSATILE - якісні кадри, і в новому сезоні наші аграрії отримають більш професійні консультації, якісний підбір техніки, максимально точне задоволення потреб.

Детальніше дізнатися про техніку VERSATILE і заходах компанії можна на сайті www.versatile.ua